05345266990
Günlük kiralık daire
Günlük Kiralık Daire ve Hizmetleri

Günlük Kiralık Daire ve Hizmetleri

Günlük kiralık daire hizmeti ülkemizde 2008-2010 yılında hayata girmiştir, bu hizmet sektörüne çok yabancı olduğumuz için insanlarımız tarafında çok yadırganan ve dışlanan bir konaklama olarak görülür. Avrupa, Rusya ve birçok batılı ülkelerde çok avantajlı bir konaklama hizmeti olarak görülür. Hiçte yadırgamadan ucuz konaklama olarak hem uygun hem otel konseptinde daire tip odalar olarak verilen bu hizmeti artık Türkiye de kulanılmaya başlanılmıştır. Airbnb ve buna benzer bir çok ilan sitesinde ve turizm sitelerinde bolca karşınıza çıkacak daireler göre bilirsiniz.

Günlük Kiralık Evler Hizmeti

Günlük kiralık ev hizmeti otel hizmeti ile bire bir aynı sayılır aralarında ki fark biri konuttur diğeri ise odadır. Tamamen konaklama hizmeti sunan günü birlik evler, hizmet olarak 24 saat sıcak su,  ücretsiz internet, tek kullanımlık terlik, duş için havlu ve şampuan bulunmaktadır. Günlük evlerde tamamen kendiniz güvende hissedeceğiniz resmi şirket unvanını olan konaklama firmalardan evinizi tutmanızı tavsiye ederiz. Resmi unvana sahip ruhsatsız ve kaçak olarak bu sektörde konaklama yapan kişilerden uzak durunuz. Güvenli sitelerde ve kimlik bildirimi yapılan kişilerden dairenizi tutunuz.

Detaylı fiyatları

Günlük kiralık daire fiyatları geniş bir fiyat listesine sahip olan bir çok daire tipi bulunur. Bunun için metre karesine göre, oda sayısına ve konumuna göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Sizin için İstanbul beylikdüzü ilçesinde bulunan dairelerimiz. Konum olarak ise merkezi bir yerde olması sizin için daha avantajlar sunar. Tüyap fuarı ve kongre merkezine sadece 3 dakika mesafesinde olup, ulaşım sorunu olmayan dairelerimizin fiyat listesi. Size vereceğim linki tıklayarak detaylı fiyat listemize baka bilirsiniz.

Beylikdüzü günlük kiralık daire

için sitemizdeki iletişim numarasında bize 7/24 ulaşa bilirsiniz

0534 526 69 90

www.vipkonaklama.com

günü birlik kiralik daire
Beylikdüzü Günübirlik Kiralık Daire

Günübirlik Kiralık Daire

Günübirlik kiralık daire açılımı 1 aydan daha az süreli eşyalı veya eşyasız konaklama hizmeti için kullanılan konut veya rezidans daireler için kullanılan bir isim olarak verilmiştir. İstanbul da bir çok ilçede hizmet sektöründe kullanılmakta olduğumuz, otel ve pansiyonlardan daha uyguna kiralanan bir konaklama hizmetidir. Günlük kiralık daire veya günlük kiralık evler olarak bilinir. Batı ülkelerinde çok önceden yapılan bu iş Türkiye de yeni tanışmış oluyoruz.  İstanbul un başta gelen ilçelerinde beylikdüzü de  çok sayıda günübirlik evler bulunmaktadır.

Günübirlik Kiralık Evler ve Otel Farkı

Otel konaklama hizmetinde otelin şartları ve günübirlik kiralık daire arasındaki fark çoktur. Otellerde konaklama yapınca kişi başı fiyatında ücret ödersiniz. Bir ailenin 4 kişi olduğunu düşünürsek otelde konaklaması minimum günlük 500 TL ücret öder.  Günlük evlerde fiyat yelpazesi geniş olduğundan dolayı bir çok fiyat seçeneği bulunmaktadır. Gün içi kısa bir molaya ihtiyaç duyarsınız ve dinlenmek isterseniz  2 kişilik bir oda için maksimum ödeyeceğiniz para 80 TL ve  100 TL arası değişmektedir. Tam  gün ücreti ödemek zorunda kalmadan  cebinizde cüzü bir miktar çıkacaktır. Otel odalarında tesisi haricinde içeri yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır. Ama günübirlik kiralık daire de böyle bir şey yoktur.  Tam gün fiyatı ve ayrıyeten gece konaklama ücretleri bile çok cazip fiyatlarla bula bileceğiniz bir konaklama sektörü dür.

Beylikdüzü Günübirlik Kiralık Evler Güvenilir mi?

Beylikdüzü günübirlik kiralık ev güvenli sitelerde yapılmaktadır. Bunlardan örnek teşkil edecek olan Özyurtlar n rezidanstır, bir çok konaklama firması tarafından tamamen otel konseptinde daireler bulunmaktadır. Günün her saatti açık resepsiyon ve güvenlik bulunmaktadır. Konaklayan müşterilerin tamamen kimlik bildirimi ile anlık kıraç emniyet amirliğine bildirilmektedir. Siz ve aileniz güvende ve evinizdeki rahatlıkla konaklaya bileceğiniz bir yerdir.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Beylikdüzü günlük kiralık daire kiralamak isterseniz Özyurtlar b blok 7 numaralı ofis  VİP KONAKLAMA  olarak bu hizmeti vermekteyiz rezervasyon için  bizimle  7/24 iletişime gece bilirisiniz

05345266990

innovia günlük kiralık daire
Esenyurt Günlük Kiralık Daire

Esenyurt Günlük Kiralık Daire

Bir çok batı ülkelerinde yaygın olarak kullanılan bu konutlar. Artık esenyurt günlük kiralık daire olarak ta internettende bulabilirsiniz. Başta Avrupa olmak üzeri bir çok yabancı ülkede konaklama hizmeti olarak yapılmaktadır. Bir bireysel kazanç sektörü olarak görünür; Türkiye de yani yeni duymaktayız, bunun için günlük kiralık daireler ve günlük kiralık evler nasıl tutulur, nasıl bulunur ve kuralları nasıldır. Bunun için size yazacağım yazıyı dikkatli şekilde okumanızı ısrarla tavsiye ederim. İstanbul’un bir çok ilçesinde bu tarz evler kullanılmaya başlanılmıştır. İsmini bir çok konaklama hizmetinde ve reklamlarını konut satan ve kiralayan sitelerde görmekteyiz.

Günlük Kiralık evlerde Kalmak Güvenlimi?

İstanbul’un ilçesinde başta esenyurt günlük kiralık ev olarak innovia 3 b blok ta yapılmaktaydı. Kayıt dışı konaklamalar yüzünde terör örgütler ve gayri meşru  kişiler tarafında, sık sık kullanılan innovia sitesi site sakinleri tarafından oldukça rahatsız edici hale gelmeştir. Emniyete ve belediye şikayet edilerek, tespit edilip site sakinleri tarafından şikayeti üzerine  ve yönetimin desteği ile belediye tarafından tamamen daireler, mühürlenip kapatılmış durumdadır.

Güvenli Günlük Kiralık Daire

Türkiye de yeni oluşmuş bir sektör olarak ucuz ve uygun fiyatlara kalına bilecek günü birlik daireler artık ülkemizde kullanılmaktadır. Gelen yasa ile artık insanlar güven içinde konaklama yapa bilir bir hale geldi. Günlük kiralık daire ve günlük kiralık evler için gelen yasa şöyledir, Bina sakinlerin %51 oy birliği ile kabul edilip gerekli mevkilere başvuru iznini alarak bu iş yapılmaktadır. Emniyet birimlerinden otel kayıt sistemi için şifresini alıp, anlık konaklayan kişiler için bildiri vermesiyle tamamen yasal hale gelmiştir.

 Esenyurt Günlük Kiralık Daire

Esenyurt günlük kiralık daire  beylikdüzü metrobüs son durakta bulunmaktadır. Konumu gereği Özyurtlar residence Tüyap Fuarı ve Kongre Merkezine komşu olup toplamında 3 bloktur. Konutlarda resmi bir şekilde ve otel ve pansiyon gibi, konaklama izni alan bir yerde güven içinde konaklaya bilirsiniz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Beylikdüzü günlük kiralık daire kiralamak isterseniz Özyurtlar b blok 7 numaralı ofis  VİP KONAKLAMA  olarak bu hizmeti vermekteyiz rezervasyon için  bizimle  7/24 iletişime gece bilirisiniz

05345266990

https://www.vipkonaklama.com/

günlük kiralık daire beykent
Beykent Günlük Kiralık Daire

Beykent günlük kiralık daire

Beykent günlük kiralık daire İstanbul  Avrupa yakasında beylikdüz’ü  beykent oldukça kentleşmiş bir yer olarak bilinir, üniversite, avm, devlet hastanesi  ve yeşil park olarak yaşam vadisi bulunmaktadır, konum olarak merkezi bir konumda ulaşım sorunu olmayan oldukça temiz ve elit bir yerleşim kesim oturmakta, inşaları oldukça cana yakın yardım sever aile ve memur kesiminde  oluşmakta  konaklama için pansiyon ve otel sayısı oldukça az ve olan yerlerde dudak uçurucu fiyatlarla hizmet vermekte aileniz ile ve ya arkadaşlarınızla beylikdüzü daha ucuza konaklamanın yolları olarak bilinir.

Beykent Günlük Kiralık Daireler ve Apart  Evler Güvenlimi

Günlük kiralık daireler ve “günlük evler”  açılımı Avrupa yaygın olarak yılardır kullanılan konutlardır, ülkemizde yeni kullanılmaya başlayan bir konaklama hizmeti olarak otel ve pansiyon güvenliği açısında tamamen oteller olarak kimlik bildirimi verme mecburiyeti vardır, ticari konut binasında ruhsatını almış vergisini ödeyen yasal olarak halka açık konaklama yaptıra bilen hizmeti adı altında güvenli bir şekilde beykent günlük kiralık daire de Vip konaklama olarak ticari unvanına sahip tüm yasal izinlerini almış bir şirket olarak bize  istediğiniz saatte arayarak rezervasyon yaptıra bilirsiniz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Beylikdüzü günlük kiralık daireler olarak işimizi en iyi şekilde yaparak seçkin ve deneyimli personellerimiz ile 2015 yılından beri Özyurtlar n residence de hizmet vermekteyiz konumumuz metrobüse sadece 3 dakika yürüme mesafesinde olup  ulaşım sorunu olmayan 24 saat boyunca açık olan ofisimiz ve hizmet personellerimiz ile siz değerli misafirlerimiz için konaklama olarak “günlük kiralık daire” , “günlük kiralık evler”, “ günlük kiralık apart” ve “günlük residence”  hizmet vermekteyiz.

Günlük Kiralık Daire ve Apart Fiyatları

Günlük kiralık daireler ve apart fiyatları geniş bir yelpazeye sahiptir.  Dairelerin oda sayısına göre ve metre karesine konaklama süresine göre değişiklik gösterir. Günlük kiralık evler hizmetinden yararlanmak için 18 yaşında büyük olmanız gerek 18 yaş altı bireyler kiralamamız yoktur; sitemizde bulunan  iletişim numarasından bize ulaşabilir siziniz.

lüks günlük kiralık daire
Beylikdüzü Günlük Kiralık Apart Daire

Beylikdüzü Günlük Kiralık Apart Daire

İstanbul da iş veya tatil amaçlı geldiğinizde en güzel yanlarıdır ekonomik  bir apart dairede kalmaktır. Ekonomik ve avantajlarını sunan beylikdüzü  günlük kiralık apart daire otel ve pansiyon olarak değilde sanki evinize gelmiş gibi bir his verecektir. Kendinize ait bir yatak odası mutfağı olan oturma salonu olan bir dairenin ayrıcalıklarından yararlanarak güzel bir konaklamanın tadını çıkara bilirsiniz. Uzun  İş seyahatlerinizde artık eşiniz ve çocuklarınızdan uzak kalmayacaksınız. Otel ve pansiyonlara  fazla para vermeden aileniz ile iş seyahatlerinizde kendiniz ile  getire bilirsiniz. Temiz hijyenik aile uygun  1+0, 1+1 ve 2+1  çok cüzü fiyatlara otelde kişi başı fiyatına apart evlerimizde  kala bilirsiniz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Apart  Avantajları

Beylikdüzü günlük kiralık daire avantajları nelerdir :

Günlük kiralık apart daire tutuğunuzda  size ait bir daire olarak düşüne bilirsiniz tamamen size ait bir daire olarak lüks eşyalarla dizayn edilmiştir. Otel ve pansiyon kalma psikolojisinde kurtulmuş olursunuz otel ve pansiyonlarda ki gibi yiyecek ve içecekleri daire getirme yasağı yoktur. Kendi yiyeceğinizi ve içeceğinizi dairenize getirerek  hem  yeme içime gereksiminizi ucuza mal edip paranız cebinizde kalarak avantajlı bir konaklama hizmetinden faydalanmış olursunuz.

Beylikdüzü günlük kiralık daire ve günlük kiralık evlerimiz 1+0, 1+1 ve 2+1  seçenekleri ile dolu dolu bir dairedir. İçinde bulunan beyaz eşyaları sizinmiş gibi kulana bilir ve çayınızı kahvenizi ve yemeğini yapa bileceğiniz bir daire konseptine sahiptir. Ulaşım sorunu olmayan dairelerimizde ulaşım sıkıntısı yaşamadan İstanbul her yerine gidecek bir konuma sahiptir.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire Özellikleri

Beylikdüzü günlük kiralık daireler ve günlük ev özelikleri aşağıda sıraladığım gibidir:

Günlük kiralık daireler  stüdyo oda, 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşmaktadır. Dairelerimizde ihtiyacınız için her şey mevcuttur.  Duş alırken şampuan ve duş havlusu saç kurutma makinası banyolarımızda temiz bir şekilde  çalışan personellerimiz tarafında  bırakılır. Mutfakta ise ücretsiz çay, kahve ve su  ihtiyacınız kadar dairelerde bulunmaktadır. Günlük olarak oda temizliğiniz bizde isteyerek her gün oda temizliğinizi yapılmaktadır. Kullandığınız çarşaf ve havlularınızı koyarak yeni çay, kahve ve  suyunuz tamamen ücretsiz bir şekilde ilk günki gibi konulur.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev Fiyatları

Beylikdüzü günlük kiralık apart daireler fiyatları geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir odanın büyüklüğüne kalacak kişi sayısına göre oda tiplerimiz mevcuttur  oda seçeneklerimizde  ekonomik, standart ve geniş aileler için dizayn edilmiş  odalarımız da fiyatlar değişiklik göstermektedir, detaylı bilgi için web sitemizde bulunan iletişim numaramız dan bize ulaşa bilirsiniz

tuyap günlük Günlük kiralık daire
Tüyap Günlük Kiralık Daire

Tüyap Günlük Kiralık Daire

Tüyap Günlük Kiralık Daire olarak adlandırılan konaklama aslında Beylikdüzün’de bulunan Özyurtlar N rezidans’tır.  Tüyap fuarı ve kongre merkezin hemen yanında yer almaktadır. Birçok konaklama firmasının ev sahipliği yaptığı Özyurtlar günlük daire uygun konaklama fırsatları sunmaktadır. Tüyap fuar katılımlarınızda konaklama ihtiyacınızı ucuz daire bir dairede kala bilirisiniz. Hem ucuz hem uygun fiyata olan dairelerimiz tamamen otel konseptinde olup 5 yıldızlı otel standartlarında oda hizmeti verilmektedir. Otellerden daha çok avantajlı olan Tüyap Günlük Kiralık Daire birçok avantajı bulunmaktadır.

Özyurtlar Günlük Kiralık Daire Avantajları

Özyurtlar günlük kiralık daire avantajları oteller arasında ki fark ilk olarak kişi başında ücret ödemesiniz. Tutacağınız odanın kapasitesine göre oda fiyatı vererek  %50 bir indirim kazanmış olursunuz.  Dairenizde yeme içme ihtiyacınızı karşılamak için Özyurtlar rezidansa bağlı uygun fiyatlarıyla birçok restoran ve kafe bulunmaktadır. Dairelerde bulunan ilan tahtası ile birçok restoran, ocak başının ve tekel bayi iletişim numarası bulunmaktadır. Dairenize dışardan yeme içme getirmek yasak değildir istediğiniz kadar getire bilirisiniz. Konum olarak muazzam bir yerde olup ulaşım sorunu olmadan ve Tüyap Fuarın hemen giriş kapısına yakın bir yerdedir.

Özyurtlar Günlük Daire Hakkında

Özyurtlar Günlük Daire 571 konut ve 19 ticari birimden oluşmaktadır. Birçok yatırımcının kira geliri elde etmek için konut almıştır. 1+0, 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşan Özyurtlar inşat Tüyap fuarı yakın olduğu için birçok fuara katılan yurt içi ve yurt dışı katılımcıya konaklama hizmeti sunmaktadır. Özyutlar tamamen bir otel konseptin de günlük kiralık daire olarak işletilmekte olan konaklama hizmeti vermektedir. Fuar katılımcıları için fırsat değerinde ucuz günlük daire ve uygun günlük dairelerde kalama fırsatı oluşmuştur.

Özyurtlar Daire Fiyatları

Özyurtlar daire fiyatları geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. Odanın metre karesine göre ve kapasitesine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.  Özyurtlarda sadece günlük değil daha ucuza gün içinde kısa bir mola ihtiyacınız için de 0-5 saat aralığında bir konaklama yapa bilirsiniz. Tam gün parası vermeden sadece gece konaklama ücreti ödeyerek te konaklama fırsatı sunmaktadır. Her bütçeye uygun daireler bulunmaktadır.

Beylikdüzü Özyurtlar günlük kiralık evler için bizim ile iletişime gece bilirsiniz. Tel:05345266990  Vip Konaklama  sitemizi ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

lüks günlük kiralık daire
Lüks Günlük Kiralık Daire

Lüks Günlük Kiralık Daire

İstanbul şehrimizin  metropol olarak büyük ve zengin bir şehrimizdir, her gün akın akın gelen insan kalabalığı şehrimize girmektedir  hali ile konaklama ihtiyaçları için otel, pansiyon ve günlük kiralık daire de kalıyorlar. İstanbul  gelirken  bir otelin ve pansiyon odalarında kalan insanlar küçük bir odada kalmak zorunda kalıyor otel odasının ve pansiyon odaları hali ile insanlara yalnızlık hissi vermektedir bu neden  daha geniş lüks bir oteller odası için dudak uçuracak fiyatlarla karşılaşıyorlar daha uygun hem ev ortamı hem de geniş ve ferah bir dairede kalmak daha makul gelmektedir.  İstanbul bir çok lüks günlük kiralık daire bulunmaktadır.

Günlük Kiralık Daire ve Otel Odası Farkı

Yukarıdaki yazımda da belirtiğim gibi İstanbul da bir çok otel ve pansiyon ve günlük kiralık daireler ve evler bulunmaktadır, lüks bir otel odasında kalma maliyeti hem yüksek hem de kişi başı fiyatı vererek kalırsınız lüks bir günlük daire de kalarak sadece daire fiyatını veririsiniz bu da sizin cebinizden çıkacak paranın %40 civarıdır. Günlük kiralık daire hizmetleri tamamen  otel hizmeti ile bire birdir ve fazlasıyla otellerden  artıları vardır bunlar nelerdir bir otel odasında kalırsanız odaya kesinlikle dışardan yiyecek ve içek otel odasında getirmek yasaktır, bir misafiriniz gelirse ekstra bir ücret ödemek zorunda kalıyorsunuz, günlük kiralık daire ve evlerde ise sadece daire parasını ödeyerek hem bir otelin verdiği hizmetlerden faydalanırsınız hem dışardan yiyecek içeceğinizi kendiniz daha uygun fiyatlara alarak dairenize  getirirsiniz.

Yenilenen Günlük Kiralık Daireler ve Evler

Batı ülkelerde oldukça yaygın olan günlük kiralık daire ülkemizde yeni keşif edilmeye başlamıştır. İnsanlarımız çok sıcak bakmasa da otel de kalan insanlar için oldukça avantajlı geldiği için hali ile talepte artmaktadır, talep artmanın ve seçenekler içinde en iyi olmak için rekabet ortamı oluşmuştur, hem ucuz ve hem lüks eşyalarla dizayn edilmiş dairede kalmanın huzuru cebinizde çıkan az parayla  zenginlik hissi veren bu daireler ile gün geçtikçe yenilenmektedir.  Lüks günlük kiralık daireler en çok İstanbul beylikdüzü günlük kiralık daire de bulunmaktadır bu sektörde en çok gelişen ve yenilikçi olan dairelerle  hem   merkezi  bir konumda bulunmasıyla ulaşım sorunu olmayan metrobüs ile kısa sürede  İstanbul’un her yerine gidebilirsiniz.

Beylikdüzü günlük kiralık daire ve evler için
  Bizi hiç çekinmeden araya bilirsiniz
vip konaklama olarak
7/24 hizmetinizdeyiz
www.vipkonaklama.com
05345266990

istanbul beylikdüzü günlük kiralık daire
İstanbul günlük kiralık daire

İstanbul günlük kiralık daire nerde var ve  fiyatları nelerdir

Ülkemizde yeni oluşmuş olan ve yeni yeni  ismini duyduğunuz günlük kiralık daireler hayatımıza girmeye başlamıştır genel olarak düşük bütçeyle tatil ve iş seyahatlerinde çok uyguna tuta bileceğiniz ve ev gibi kulana bileceğiniz dairelerdir, oldukça temiz ve  tamamen otel ve ev konsepti oluşturan  günlük daireler ve günlük evler; oldukça  kullanışlı  bir konaklama tipidir.

İstanbul Hangi İlçelerinde Bulabilirsiniz?

İstanbul da en çok beylikdüzü günlük kiralık daire olarak yaygın şekilde beylikdüzü başta gelmek üzere Ataşehir günlük kiralık daire, Avcılar günlük kiralık daire, şişli günlük kiralık daire, Mecidiyeköy günlük kiralık daire olarak googlede aratırsanız bir çok ilan ve resmi şirketin kuruluşları sitelerinde ve blog sayfalarında numaralarını bula bilirsniz.

İstanabul Günlük Kiralık Daire Tutarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

İstanbul günlük kiralık daire ve ya günlük kiralık ev tutmadan önce ticari bir bina olmasına dikkat edilmesi gerek bir husustur, önemli bir hususta kesinlikle gelen müşterilerin kimliksiz kayıt bildirimlerinin bulunduğu ilçe emniyet amirliğine bildirip bildirmediklerini  sormanızdır. Dairenizi görmeden kesinlikle ödeme talep eden şirketlerden uzak durun ilk önce para talep edip sonra daire verirse size kesinlikle kabul etmeyiniz. İnternetten yalan dola resimlerle müşteri çekip  temiz olmayıp ve resmi bir şekilde çalışmayan merdiven altı vergi kaçakçılığı yapan şahıslardan uzak durmanızı şiddetle tafsiye ederiz.

Siz değerli müşterilerimiz için beylikdüzünde otellerin yarı fiyatından daha uyguna  tuta bileceğiniz beylikdüzü günlük kiralık daire olarak hizmet vermekteyiz , müşterilerimizin istek ve önerileri üzerine yaptığımız dairelerimizde oldukça memnun kalacağınızı düşünüyoruz  bizimle iletişime geçmek için bize 7/24 ulaşa bilirsiniz.

VİP KONAKLAMA ÖZYURTLAR
Günlük Kiralık Daire Cazip Fiyatlar

Günlük kiralık daire cazip fiyatlar

     Beylikdüzü günlük kiralık daireler cazip olmanın yönleri otel ve pansiyonlarda kişi başına ödeyeceğiniz fiyata 3 kişi konaklaya bilirsiniz  1+0, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri  ile birden çok kişi kalma imkanı sunuyor, günlük kiralık evlerde kişi başı bazında değil daire fiyatlarıyla fiyatlandırılır. Günlük evlerde 3 konaklama tip bulunmaktadır  gün içinde kısa bir mola 0-5 saat arası sabah 10:00 ile gece 00:00 arası tam gün fiyatı vermeden bu saatler arasında kısa bir konaklama yapa bilirsiniz gecelik konaklamalarda ise yine tam gün fiyatı vermeden akşam 19:00 ile sabah 10:00 saatleri arasında gecelik ücretinizi ödeyerek  paranızın %40  cebinizde kalmış olacaktır.

     Peki tam gün fiyatları nelerdir ? sorduğunuzu duyar gibiyim o zaman aşağıdaki yazımın devamını okuyarak  onu da öğrene bilirsiniz.

     24 saat bazında bir konaklama tipi sabah 10:00 ertesi gün sabah 10:00 arsı konaklamalarımız için hafta içi ve hafta sonu olarak fiyat seçeneği bulunmaktadır  beylikdüzü günlük kiralık daire avantajları en iyi konaklama ve ucuz olanıdır. Aile süitlerimiz ve stüdyo odalarımız ile temiz ve hijyenik bir konaklama hizmeti sunmaktayız.  Güvenliğiniz resepsiyon ve güvenlik personellerimiz ile  24 saat boyunca güvenliğiniz hizmet vermekteyiz  sizde cazip fiyatlarla günlük kiralık daire de konaklama isterseniz.  Sitemizde iletişim bilgilerimizde ve vereceğim  linkleri tıklaya bilirsiniz.

innovia günlük kiralık daire
İnnovia Günlük Kiralık Daire

 

İnnovia Günlük Kiralık Daire

İnnovia  günlük kiralık daire neden artık kiralamalar olmuyor ?

Beylikdüzü günlük kiralık daire konaklama sektörinde ilk akla gelen yerlerden olan innovi 3 b blok tu innovia sitesi aile sitesi olduğu için site yönetimi kat malikilerin şikayeti üzerine Esenyurt belediyesinin baskıları ve site yönetimin desteği ile daireler teker teker mühürlenip kapatılmıştır , günlük kiralık sektörü aslında yasal bir konaklama hizmetidir. Devletin belirlediği kriterlere uymak zorunluğu vardır.

 

Günlük  kiralık daire  hizmeti için gereken kriterler nelerdir?

Ülkemizde yeni bir sektör olmasına rağmen  güzel  bir iş imkanı olmuştur ama günlük kiralık daireler yapılan konaklamalarda vergi kaçakçılığına ve yasa dışı konaklamalar olduğu için artık aile sitelerinde günlük kiralık daire yapılması yasaklanmıştır. İnnovia  ve bu tarz sitelerde artık  hem konaklama yapan hem konaklatan ayrı ayrı  cezalar uygulandığı için bu işi yapan sektör firmalar ticari bir binada ve yasal olarak otel yada pansiyon ruhsatı  alarak bu iş sektöründe güzel adımlar atmış bulunmaktadır.

Sizde günlük kiralık daire kalmak istiyorsanız önceliğiniz ticari unvanına sahip bir tesisi tercih ediniz. Bölgede bu hizmeti veren Özyurtlar n rezidans ta bulunan vip konaklama olarak müşterilerimize güven içinde otel konforunda sizi kendi evinizdeymiş gibi his ettirecek bir hizmet sunuyoruz .

Detaylı bilgi için bizi 7/24 araya bilirsiniz 
0534 526 6990