Beylikdüzü Gezilecek Yerler

Beylikdüzü Gezilecek Yerler

Beylikdüzü Gezilecek Yerler: İstanbul gelişmiş ve kentleşmiş bir ilçe olarak elit bir kesimden oluşmaktadır. Beylikdüzü ilçesi yüz ölçümü 362 km2’dir, belediyenin kayıtlarına göre nüfusu yüzde 40 üniversite mevzunudur. Yeşil alanları oldukça fazla olan Beylikdüzü nüfusuna göre kişi başı 10 metre kare yeşil alan düşmektedir. Batı ülkelerine göre yapılaşmış ve kentleşmiş olan Beylikdüzü Avrupa standartlarına uygun geniş yolara ve kaldırımlara sahip bir kenttir.  Beylikdüzü caddelerinde ve sokaklarında hemen hemen yer yerinde simetrik ağaçlar bulunmaktadır.

YAŞAM VADİSİ

Beylikdüzü’de geze bileceğiniz çok güzel yerler bulunmaktadır. Yeni yapılan yaşam vadisi ile sabah sporu ve evcil hayvanlarınızı getire bileceğiniz ve içinde kafe ve restoranlar bulunmaktadır. Toplamından 6 etaptan oluşan şehir parkı birçok kurgu ile tasarlanmış muazzam bir yeşil alandır.

Yaşam Vadisin 1.Etap

  • GÖLET, HAVUZ, ŞELALE VE SU OYUNLARI
  • ERİŞİEBİLİR VE SOSYAL YAŞAM VADİSİ
  • KAFE, RESTORAN, KAPALI BİRİMLER
  • AYDINLIK VE GÜVENLİ
  • ERTUĞRUL FIRKETEYENİ 125. YIL ANI PARKI (JAPON BAHÇESİ )
  • ÇANAKKALE DESTANI PARKI VE TÖREN ALANI

GÜRPINAR SAHİL

İstanbul sahil şeritlerinden en temizlerinde biri olan Gürpınar sahilli birçok ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Birçok piknik alanı ve yürüyüş yolu ve bay bayan plajları bulunmaktadır. İstanbul’a yolunuz düşecekse gezilecek yerler listenize ekleye bilirsiniz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire ve Otel Yerleri

Beylidüzü gezilecek yerler için konaklamaya ihtiyaç duyarsanız birçok Otel, Pansiyon, Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire vardır. Ekonomik bir şekilde konaklama yapmak isterseniz birçok otel seçeneği ve günlük daire seçeneği bulunmaktadır. Beylikdüzün uygun otel ve pansiyon fiyatları 250 TL ve 350 TL arası değişiklik göstermektedir. Daha uygun bir konaklama seçeneği isterseniz aileniz ile ve arkadaşlarınız ile Beylikdüzü günlük daire kalabilirsiniz. Günlük iki kişi için ödeyeceğiniz hafta sonu harici bir konaklama maksimum 1+0 (stüdyo )için 150 TL gibi bir ücret ödersiniz. Beylikdüzü de Kişi başına 50TL ile 75 TL bir konaklama yapa bilirsiniz. Beylikdüzü gezilecek yerler için cebinizde fazla para çıkmadan İstanbul Beylikdüzü’de güzel bir gezi yapa bilirsiniz. 

Günlük Kiralık Daire İçin iletişim numarası :  tel:05345266990