Beylikdüzü Kalacak Yer

Beylikdüzü Kalacak Yer

 Beylikdüzü Kalacak Yer: İstanbul’un gözde ilçelerinde olan Beylikdüzü birçok gezilecek yeri bulunmaktadır. Beylikdüzü kalacak yerlere ihtiyaç duyacaksanız sizin için birkaç önerim olacaktır.

 Kaya Otel

 Beylikdüzü Kaya Otel: Beylikdüzü gözde si olan ve gökdelen gibi yüksekliği ile olan kaya otel muazzam deniz ve göl manzaralı odalarıyla güzel bir ve temiz 5 yıldızlı bir oteldir. Oda fiyatları biraz cebiniz yakacak cinste olan kaya Otel’dir. Bir oda da kalmak size maliyeti 300 TL ile 400 TL gözden çıkarmanız gerekecektir.

Tüyap Palas Otel

Beylikdüzü Tüyap Palas Otel: Beylikdüzü Tüyap Fuarı ve Kongre merkezin bünyesinde işletilen 5 yıldızlı bir oteldir. Genellikle fuar katılımcıları tarafından kalacak bir yer olarak tercih edilmektedir.  Lüks ve muazzam oda manzaralarıyla güzel bir iş seyahatinde kalacak bir oteldir. Fiyatları kaya otel standartlarında rekabet içindedir.  İki otel arasında kalacaksanız uygun fiyata veren otelde kalmamanızı tercih ederim hizmet olarak aynıdırlar.

beylikdüzü kalacak yer

Beylikdüzü Ramada Otel

Beylikdüzü Ramada Otel: Beylikdüzü Hadımköy metrobüs durağın hemen yanında bulunmaktadır. Kaya ile daha önce ortak olan Ramada otelli Beylikdüzü de ki konaklama tesisini kurmuştur. 5 yıldızlı otel konum olarak ulaşım sorunu olmayan Beylikdüzü de nezih ve temiz bir oteldir.

Beylikdüzü Günlük Ev

Beylikdüzü bir çok yerinde günlük kiralık daireler vardır, yoğun olarak Özyurtlar n rezidans ta bulunmaktadır.  Beylikdüzü günlük kiralık daire olarak bölgede en uygun ve ucuz kalacak yer olarak bilinir. Genellikle orta gelirli aileler ve iş seyahatinde uygun bir yerde kalmak için tercih edilen bir yerdir. Beylikdüzü Günlük Ev 1+0 daire ve 1+1 dairelerden oluşmaktadır, yasal olarak tamamen  otel standartlarında hizmet verilir. Beylikdüzü de Daha ucuz ve uygun konaklama yapa bileceğiniz tek bir yerdir.  Ülkemizde yaygın olarak kullanılmayan ve pek bilinmeyen bir sektör olduğu için hep kafalarımızda soru işaretleri kalmıştır.

Beylikdüzü günlük kiralık daire ve evler artık daha güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Günlük Kiralık Daire kalacak yer olarak birçok otel standartlarına uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Bir otel binası nasıl tek başına tesisini kurup konaklama hizmeti vere biliyorsa günlük evlerde aynı şekilde verebilir. Günlük daire tesisini de aynı oteller gibi binanın tamamını kiralanıp Beylikdüzü Kalacak Yer hizmeti vermektedir.