Büyükçekmece Günlük Kiralık Daire

Büyükçekmece Günlük Kiralık Daire

Büyükçekmece Günlük Kiralık Daire konaklama hizmetinde otellerden daha çok talep oluşmuştur. Birçok konaklama hizmeti bulunmasına rağmen otel ve pansiyon yerine Günlük Daire de kalınmaktadır. Uygun fiyatlarla tuta bileceğiniz birçok rezidans ve apartman bulunmaktadır.  Aileniz ve ya arkadaşlarınızla bir otel odasında kalmak yerine ev tadında bir günlük kiralık ev kalma imkânı sunulan bir konaklama hizmetidir.

Günlük Kiralık Daire Hizmetleri

Büyükçekmece günlük Kiralık daire hizmetleri otel ile bire bir oda hizmeti sunulmaktadır. Aralarındaki fark biri oda günlük daire ise ev konseptinde oluşmasıdır. Kendinizi evinizde his ettirecek bu daireler ile artık otellere fazla para vermeniz gerekmeyecek otel karaları değil artık sizsin kuralarınız geçerlidir. Daire hizmeti ile oda ikramlarımız ile çay, kahve ve su ücretsiz olarak verilmektedir.  Kendi yiyeceğinizi ve içeceğinizi dışardan getirerek cebinize tasarruf yapmış olacaksınız.

büyükçekmece günlük kiralık daire
büyükçekmece günlük kiralık daire

Büyükçekmece Gezilecek Yerler

İstanbul’un gelişmiş ilçelerinde olan Büyükçekmece de birçok gezilecek yer bulunmaktadır. Büyükçekmece de bulunan mimar Sinan yaptığı tarihi eser olarak bilinen mimar Sinan köprüsünü gezilecek yerlerin listesine ekleye bilirisiniz. Büyükçekmece muazzam güzelliği ile sahil de atacağınız bir yürüyüş ile sanki bir tatil köyüne gelmiş gibi bir duygu katacaktır. Gürpınar Piri Reis sahil ile piknik alanları ve yürüyüş alanları ile gezilecek listesine ekleyip güzel bir gün geçire bilirisiniz. Tatil tadında Büyükçekmece günlük kiralık ev de kaldığınızda uygun fiyata bir tatil yapmış olacaksınız.

Büyükçekmece Nerde?

Büyükçekmece İstanbul Avrupa yakasında kalan Beylikdüzü ve Silivri arasındadır. Toplu taşıma ile gelecekseniz Beylikdüzü metrobüs son durakta inip Büyükçekmece minibüslerine bine bilirsiniz.  Ulaşım sorunu olmayan merkezi bir konuma sahip İstanbul yerlileri tarafından kalınan sakin bir yerleşim yeridir.

Büyükçekmece ve Beylikdüzü günlük kiralık daire de kalmak isterseniz sitemizde bulunan iletişim numarasından bize günün 24 saatti arayıp rezervasyon ve fiyat bilgisi alabilirisiniz. Günlük kiralık dairelerimiz kesinlikle resmi bir yer ve güvenli bir konaklama imkânı sunmaktadır.  Konumu gereği ulaşım ve park sorunu olmayan bir rezidansta  hizmet vermekteyiz. Tel:05345266990 telefon numarasından bizi araya bilirsinizn