Beylikdüzü Günlük Rezidans ve Daireler

Beylikdüzü Günlük Rezidans ve Daireler

Beylikdüzü kısa süreli seyahatlerinizde Beylikdüzü Günlük Rezidans ve daire olarak Vip Konaklama firmasını seçebilirsiniz. Şehir in kalabalığından uzak ve ulaşım sorunu olmayan günlük konutlar ve Rezidanslar artık Beylikdüzü’nde. Günlük kiralık rezidans odaları hem uygun fiyata ve ucuz bir konaklama sunmaktadır. Tüyap fuarı ve kongre merkezine komşu olan konutlarımızda birçok oda seçeneği bulunmaktadır.

Beylikdüzü günlük kiralık daireler ilçede çok talep olmasına rağmen uygun fiyatta bula bilirsiniz. Lüks otel odalarını aratmayan rezidanslar artık daha çok tercih edilmektedir. Komum olarak merkezi bir konumda olan Beylikdüzü Günlük Rezidanslar  metrobüs güzergâhında olması çok büyük bir avantajdır

beylikdüzü günlük rezidans.

Özyurtlar Günlük Kiralık Rezidans Seçenekleri

Beylikdüzünde bir çok  günlük rezidans bulunmaktadır bunlardan bir tanesi  Özyurtlar Günlük Kiralık Daire’dir. Fuar merkezin hemen yanı başında bulun rezidans ulaşım sorunu olmayan tamamen güvenilir bir yerdir. Bünyesinde 580 tane daire bulunan Özyurtlarda birçok oda seçeneği bulunmaktadır. Günlük kiralık daire aşağıda sıraladığımız gibi oda seçenekleri bulunmaktadır.

  • Stüdyo daire (1+0) 2 kişilk
  • Süit daire (1+1)4 kişilik küçük aileler içim ekonomik bir dairedir.
  • Big süit daire (2+1) geniş aileler ve kalabalık gruplara için maksimum 6 kişilik bir dairedir.
  • Jakuzili stüdyo daire (1+0) rahatına düşkün 2 kişilik daire Beylikdüzü civarında bula bileceğiniz en uygun fiyata jakuzili daire’dir.
  • Süit jakuzili daire (1+1) rahatına düşkün geniş daire isteyenler için Beylikdüzünde uygun jakuzili daire

 Özyurtlar Günlük Kiralık Daire ve Evler

Beylikdüzü  Özyurtlar Günlük Kiralık evler ve rezidanslar daha çok uygun fiyata konaklama yapmak isteyenler için  ideal bir tercihtir. Temiz ve hijyenik konusunda ödünç vermeyen utlara lüks konutlarda kaplamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Güvenlik konusunda hiç şüpheniz olmadan 7/24 saat boyunca güvenlik personellerimiz bulunmaktadır. Sitemizde iletişim numaramızdan bize ulaşa bilir ve rezervasyonsuzu yapa bilirsiniz.

 Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire konaklama hizmeti olarak seçkin firmalardan olan Vip Konaklama firmasını tercih edebilirsiniz. Detaylı fiyat bilgisi ve rezervasyon için www.vipkonaklama.com sitemizi ve İletişim:  tel:05345266990 bizi günün 7/24 saatti bizi araya bilirsiniz.