Tüyap Günlük Kiralık Daire

Tüyap Günlük Kiralık Daire

Tüyap Günlük Kiralık Daire olarak adlandırılan konaklama aslında Beylikdüzün’de bulunan Özyurtlar N rezidans’tır.  Tüyap fuarı ve kongre merkezin hemen yanında yer almaktadır. Birçok konaklama firmasının ev sahipliği yaptığı Özyurtlar günlük daire uygun konaklama fırsatları sunmaktadır. Tüyap fuar katılımlarınızda konaklama ihtiyacınızı ucuz daire bir dairede kala bilirisiniz. Hem ucuz hem uygun fiyata olan dairelerimiz tamamen otel konseptinde olup 5 yıldızlı otel standartlarında oda hizmeti verilmektedir. Otellerden daha çok avantajlı olan Tüyap Günlük Kiralık Daire birçok avantajı bulunmaktadır.

Özyurtlar Günlük Kiralık Daire Avantajları

Özyurtlar günlük kiralık daire avantajları oteller arasında ki fark ilk olarak kişi başında ücret ödemesiniz. Tutacağınız odanın kapasitesine göre oda fiyatı vererek  %50 bir indirim kazanmış olursunuz.  Dairenizde yeme içme ihtiyacınızı karşılamak için Özyurtlar rezidansa bağlı uygun fiyatlarıyla birçok restoran ve kafe bulunmaktadır. Dairelerde bulunan ilan tahtası ile birçok restoran, ocak başının ve tekel bayi iletişim numarası bulunmaktadır. Dairenize dışardan yeme içme getirmek yasak değildir istediğiniz kadar getire bilirisiniz. Konum olarak muazzam bir yerde olup ulaşım sorunu olmadan ve Tüyap Fuarın hemen giriş kapısına yakın bir yerdedir.

Özyurtlar Günlük Daire Hakkında

Özyurtlar Günlük Daire 571 konut ve 19 ticari birimden oluşmaktadır. Birçok yatırımcının kira geliri elde etmek için konut almıştır. 1+0, 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşan Özyurtlar inşat Tüyap fuarı yakın olduğu için birçok fuara katılan yurt içi ve yurt dışı katılımcıya konaklama hizmeti sunmaktadır. Özyutlar tamamen bir otel konseptin de günlük kiralık daire olarak işletilmekte olan konaklama hizmeti vermektedir. Fuar katılımcıları için fırsat değerinde ucuz günlük daire ve uygun günlük dairelerde kalama fırsatı oluşmuştur.

Özyurtlar Daire Fiyatları

Özyurtlar daire fiyatları geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. Odanın metre karesine göre ve kapasitesine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.  Özyurtlarda sadece günlük değil daha ucuza gün içinde kısa bir mola ihtiyacınız için de 0-5 saat aralığında bir konaklama yapa bilirsiniz. Tam gün parası vermeden sadece gece konaklama ücreti ödeyerek te konaklama fırsatı sunmaktadır. Her bütçeye uygun daireler bulunmaktadır.

Beylikdüzü Özyurtlar günlük kiralık evler için bizim ile iletişime gece bilirsiniz. Tel:05345266990  Vip Konaklama  sitemizi ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.