Beylikdüzü Yaşam Vadisi

Beylikdüzü Yaşam vadisi

İstanbul beylikdüzü ilçesinde bulunan en büyük kent parkı olarak adlandırılan yaşam vadisi 1 Milyon metre kare alana sahiptir. Yeşil alnı ile ilgi çeken park birçok ziyaretçi gelmektedir. Yürüş parkuru sabah sporu, gece sporu ve  kopek eğitim parkuru için çok uygun bir yerdir. 1’inci etap halka açıktır 7/24 saat güvenlik ve gece kartallarımız ( bekçi ) ile parkın güvenliği sağlanmaktadır. Sabahın ilk ışıkları ile açılan park insanların spor alanı dinlenme ve gezmek için uğradığı bir yer haline gelmiştir. Parkta birçok cafe ve restoranlar bulunmaktadır.

Yaşam Vadisi’ne Nasıl Gidilir?

Yaşam vadisine gelmek için ulaşım araçlarını kullanacaksanız metrobüs en idealidir. Beylikdüzü cumhuriyet durağınıda indiğinizde sol tarafta kalmaktadır. Metrobüse sadece 5 dakika yürüme mesafesindedir. Özel aracınız ile gelecekseniz konumuza beylikdüzü yaşam vadisi yazmanız yeterli olacaktır.

Yaşam Vadisi Nerde?

İstanbul beylikdüzü adnan kahveci mahallesindedir. Konum olarak merkezi bir yerde olduğu için tandık bir parktır. Beylikdüzün’de kime sorarsanız size tarif edecektir.

Beylikdüzü Yaşam Vadisi’ne Yakın Otel

İstanbul’da şehir kalabalığından uzak bir yerde konaklamak isterseniz. Beylikdüzü günlük kiralık daire de kala bilirsiniz. Günlük evler ucuz ve uygun bir konaklama seçeneğidir. Kalabalık aileler için ideal bir ev seçeneği olarak geçer. Beylikdüzü’de bir çok otel ve pansiyonda bulunmaktadır. Kaya otel, Hilton otel, Ramada hotel ve Tüyap palas otel olmak üzer bir çok otel seçeneği bulunmaktadır.

Sizde beylikdüzü günlük kiralık daire de kalmak isterseniz bizimle günün 24 saatti iletişime geçebilirsiniz.

Avantajlı fiyatlarla standart daire (2 kişilk) ,Küçük aileler için 1+1 daire (4 kişilik), geniş aileler için ise 2+1 daire (6 kişilik) daire seçeneklerimiz mevcuttur.

Günlük kiralık daire tamamen otel konseptinde olup konaklama uygun ve resmi bir olarak bilinen Özyurtlar n rezidansta bulunan Vip konaklama firmamızda bize 7/24 ulaşa bilirisiniz.

Vip Konaklama

Beylikdüzü metrobüs son durakta Atatürk mah. 555 sokak Özyurtlar n residans b blok 7 numaralı ofis

Gsm: 05345266990