Esenyurt Günlük Kiralık Daire

Esenyurt Günlük Kiralık Daire

Bir çok batı ülkelerinde yaygın olarak kullanılan bu konutlar. Artık esenyurt günlük kiralık daire olarak ta internettende bulabilirsiniz. Başta Avrupa olmak üzeri bir çok yabancı ülkede konaklama hizmeti olarak yapılmaktadır. Bir bireysel kazanç sektörü olarak görünür; Türkiye de yani yeni duymaktayız, bunun için günlük kiralık daireler ve günlük kiralık evler nasıl tutulur, nasıl bulunur ve kuralları nasıldır. Bunun için size yazacağım yazıyı dikkatli şekilde okumanızı ısrarla tavsiye ederim. İstanbul’un bir çok ilçesinde bu tarz evler kullanılmaya başlanılmıştır. İsmini bir çok konaklama hizmetinde ve reklamlarını konut satan ve kiralayan sitelerde görmekteyiz.

Günlük Kiralık evlerde Kalmak Güvenlimi?

İstanbul’un ilçesinde başta esenyurt günlük kiralık ev olarak innovia 3 b blok ta yapılmaktaydı. Kayıt dışı konaklamalar yüzünde terör örgütler ve gayri meşru  kişiler tarafında, sık sık kullanılan innovia sitesi site sakinleri tarafından oldukça rahatsız edici hale gelmeştir. Emniyete ve belediye şikayet edilerek, tespit edilip site sakinleri tarafından şikayeti üzerine  ve yönetimin desteği ile belediye tarafından tamamen daireler, mühürlenip kapatılmış durumdadır.

Güvenli Günlük Kiralık Daire

Türkiye de yeni oluşmuş bir sektör olarak ucuz ve uygun fiyatlara kalına bilecek günü birlik daireler artık ülkemizde kullanılmaktadır. Gelen yasa ile artık insanlar güven içinde konaklama yapa bilir bir hale geldi. Günlük kiralık daire ve günlük kiralık evler için gelen yasa şöyledir, Bina sakinlerin %51 oy birliği ile kabul edilip gerekli mevkilere başvuru iznini alarak bu iş yapılmaktadır. Emniyet birimlerinden otel kayıt sistemi için şifresini alıp, anlık konaklayan kişiler için bildiri vermesiyle tamamen yasal hale gelmiştir.

 Esenyurt Günlük Kiralık Daire

Esenyurt günlük kiralık daire  beylikdüzü metrobüs son durakta bulunmaktadır. Konumu gereği Özyurtlar residence Tüyap Fuarı ve Kongre Merkezine komşu olup toplamında 3 bloktur. Konutlarda resmi bir şekilde ve otel ve pansiyon gibi, konaklama izni alan bir yerde güven içinde konaklaya bilirsiniz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Beylikdüzü günlük kiralık daire kiralamak isterseniz Özyurtlar b blok 7 numaralı ofis  VİP KONAKLAMA  olarak bu hizmeti vermekteyiz rezervasyon için  bizimle  7/24 iletişime gece bilirisiniz

05345266990

https://www.vipkonaklama.com/