Beylikdüzü Perlavisata Avm

Beylikdüzü Perlavista Avm

Beylikdüzü Perlavista avm İstanbul’un gelişmiş ilçelerinde beylikdüzü beykent meydanda büyük bir alış veriş merkezidir. Alışveriş merkezi 35.000 m2’lik alana sahip olup yaklaşık 125 dükkan bulunmaktadır. Bu dükkanların çoğu  ulusal ve uluslar arsı markaya sahip firmalar tarafından kiralanmıştır. Alışveriş merkezinde  2.250 bin açık ve kapalı otopark sahip bir alışveriş merkezidir. Büyük markalar başta gelmek üzere zemin kata 3M Migroz hipermarket, Türkcell iletişim merkezi, Vodafone iletişim merkezi, Türk Telekom iletişim merkezi ve Gretis kişisel bakım marketi bulunmaktadır.

Beylikdüzü Perlaviste avm Bir çok ünlü markaya ev sahipliği yapan oldukça şık ve eski İstanbul’un tarihsel zenginliğini Pera’yı anımsatıyor  hem de sanat anlamında yeniden doğuşa sahne olan Rönesans Avrupa’sından izler taşımaktadır. İçinde bir çok cafe, restoran, Fast Food ,ünlü markaların yer aldığı bay bayan giyim mağazası, Cinemapink  Sinamaları ve bowling salonu bulunmaktadır.

Perlavista Avm  sabah 10:00 akşam 22:00 arası her gün açıktır.

Perlavista Avm yakın Günlük Daire ve Otel

Beylikdüzü otel ve hotel: Beykent’e yakın olarak bir çok otel bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi  E5  hemen kenarında büyük binasıyla göze çarpan kaya oteldir. Perlavista’ya sadece yürüme mesafesindedir. Fiyatları ise dudak uçurucu fiyatlardır. Orta gelire sahip bir ailenin konaklama yapamayacağı bir oteldir. Daha uygun ve ucuz bir konaklama için günlük kiralık evleri ve günlük kiralık daireleri tercih edebilirsiniz.

Beylikdüzü günlük daire ve ev: Beylikdüzü ilçesine bir çok günlük kiralık daire ve günlük kiralık ev bulunmkatdır. Orta gelirli aileler için tasarlanmış oldukça lüks ve konforlu  daireler den ve evlerden oluşmakatadır. Uygun fiyata tuta bileceğiniz bu dairlerde aileniz ile güven içinde kalabilirsiniz. Parlavisata avm yakın ve sadece yürüme mesafesinde olup Metrobüs’e ve e5 kenarındadır.  Özyurtlar n rezidans ‘ta bulunan Vip konaklama firmasından uygun fiyata günlük kiralık daire bulabilirsiniz. Konum olarak Metrobüs ve Hadımköy’ü  yolu üzerinde dir.

Beylikdüzü günlük kiralık daire için bizim ile günün her hangi bir saattin de 7/24 bize ulaşa bilirsiniz.

Gsm: 05345266990