Beylikdüzü Günlük Kiralık Residence

Beylikdüzü Residence

beylikdüzü-günlük-kiralık-daire

Özyurtlar Residence

Özyurtlar residence 2013 yılında inşattı bitirip tamamen otel konseptinde 1+0 stüdyo daire ve 1+1 dairelerden oluşan otel apart projesidir. Tüyap Fuarı ve Kongre Merkezine komşu olan Özyurtlar konsepti ve projesi sebebi ile Beylikdüzü Günlük Kiralık Residence olarak hizmet vermektedir. Kira gelir elde etmek isteyen yatırımcılar çok uygun fiyata daire alıp kira geliri elde etmektedir. Günlük kiralık daireler için örnek bir proje olup 1+0 stüdyo daire

satışlarını hızlandırmıştır. Sizde Beylikdüzü Günlük kiralık Residence de oda kiralamak isterseniz bizim ile 7/24 iletişime gece bilirsiniz. Tel:05345266990

Kristal şehir

Kristal şehir İhlas holding inşat grubu tarafında 155 bin metre kare alanına kurulmuş büyük bir projedir. Proje 18 blok tan ve 2 blok e5 girişli residence bulunmaktadır. Sosyal tesisi olanına sahip ve içinde birçok alışveriş merkezi market bulunmaktadır. Aileler için uygun fiyata daire sahibi olabileceğiniz bir residence’dir

Fly Butik Residence

Fly butik residence İstanbul Avrupa yakasında esenyurt Beylikdüzü bölgesinde olup sosyal tesisi olan bir residence dir. Genellikle ulaşım sorunu yaşamak istemeyen aileler için uygun konumda olan bir residence olup sesiz sakin prestij bir butik sitedir. Metrobise 10 dakika ve fuar alanına yürüme mesefesindedir.

papatya residencePapatya residence

Papatya Residence Beylikdüzü ve esenyurt bölgesinde kafe ve restoranların olduğu bir bölgededir. Gecenin geç saatlerine kadar işlek caddeleri olan bizim kent sitenin hemen yanındandır. Papatya residence 1-2-3 olarak toplamında 3 ayrı bloktan ve ayrı konumda bulunmaktadır. Sosyal tesisi ve merkezi bir konumda olup e5 ve metrobüs duraklarına sadece yürüme mesafesindedir.

almira residenceAlmira Residence

Almira Residence butuk bir sitedir esenyurt bölgesinde olup metrobüse yürüme mesefesinde dir. Genellikle çocuklu ailelerin tercih etiği bir residencedir. 3 bloktan oluşan Almira residence ulaşım sorunu yoktur.

vista residence

Vista Residence

Vista Residence beykent’in merkezinde muazzam bir konumda olup birçok siteyi geride bırakarak değerine değer katan bir sitedir. Site projesinde dairelerin %70 önü açık ve deniz manzaralıdır. Aile uygun ve sosyal tesisinde havuz ve spor salonu bulunmaktadır. Site konumu gereği merkezi bir yerdedir Beylikdüzü devlet hastanesinin hemen yanında bulunmaktadır. Çevresinde pelavista alış veriş merkezi  gür pınar sahili yaşam vadisi ve bir çok yeşil alan bulunmaktadır.

Ginza Residence

Ginza Residence

Ginza Residence Beylikdüzü beykent olup elit bir sitedir aile uygun ve ulaşım sorunu yaşamayacağınız bir konumdadır. Dairelerin çoğu deniz manzaralı olup keyif alacağınız sosyal tesisli Beylikdüzü devlet hastanesine komşu bir residence’dir. Hemen yanı başında perlavista avm yürüme mesafesinde ve metrobüse sadece 5 dakika yürürme mesafesindedir.