Beylikdüzü Günübirlik Kiralık Daire

Günübirlik Kiralık Daire

Günübirlik kiralık daire açılımı 1 aydan daha az süreli eşyalı veya eşyasız konaklama hizmeti için kullanılan konut veya rezidans daireler için kullanılan bir isim olarak verilmiştir. İstanbul da bir çok ilçede hizmet sektöründe kullanılmakta olduğumuz, otel ve pansiyonlardan daha uyguna kiralanan bir konaklama hizmetidir. Günlük kiralık daire veya günlük kiralık evler olarak bilinir. Batı ülkelerinde çok önceden yapılan bu iş Türkiye de yeni tanışmış oluyoruz.  İstanbul un başta gelen ilçelerinde beylikdüzü de  çok sayıda günübirlik evler bulunmaktadır.

Günübirlik Kiralık Evler ve Otel Farkı

Otel konaklama hizmetinde otelin şartları ve günübirlik kiralık daire arasındaki fark çoktur. Otellerde konaklama yapınca kişi başı fiyatında ücret ödersiniz. Bir ailenin 4 kişi olduğunu düşünürsek otelde konaklaması minimum günlük 500 TL ücret öder.  Günlük evlerde fiyat yelpazesi geniş olduğundan dolayı bir çok fiyat seçeneği bulunmaktadır. Gün içi kısa bir molaya ihtiyaç duyarsınız ve dinlenmek isterseniz  2 kişilik bir oda için maksimum ödeyeceğiniz para 80 TL ve  100 TL arası değişmektedir. Tam  gün ücreti ödemek zorunda kalmadan  cebinizde cüzü bir miktar çıkacaktır. Otel odalarında tesisi haricinde içeri yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır. Ama günübirlik kiralık daire de böyle bir şey yoktur.  Tam gün fiyatı ve ayrıyeten gece konaklama ücretleri bile çok cazip fiyatlarla bula bileceğiniz bir konaklama sektörü dür.

Beylikdüzü Günübirlik Kiralık Evler Güvenilir mi?

Beylikdüzü günübirlik kiralık ev güvenli sitelerde yapılmaktadır. Bunlardan örnek teşkil edecek olan Özyurtlar n rezidanstır, bir çok konaklama firması tarafından tamamen otel konseptinde daireler bulunmaktadır. Günün her saatti açık resepsiyon ve güvenlik bulunmaktadır. Konaklayan müşterilerin tamamen kimlik bildirimi ile anlık kıraç emniyet amirliğine bildirilmektedir. Siz ve aileniz güvende ve evinizdeki rahatlıkla konaklaya bileceğiniz bir yerdir.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Beylikdüzü günlük kiralık daire kiralamak isterseniz Özyurtlar b blok 7 numaralı ofis  VİP KONAKLAMA  olarak bu hizmeti vermekteyiz rezervasyon için  bizimle  7/24 iletişime gece bilirisiniz

05345266990