Kimliksiz Günlük Kiralık Daire  Beylikdüzü

Kimliksiz Günlük Kiralık Daire  Beylikdüzü

Avrupada  yaygın olan günlük kiralık daire sektörü   ülkemizde yeni yeni  oluşmuş bir konaklama sektörüdür ülkemizde ne kadar  dışlansa ve garipsense bile yavaş yavaş alışılmaya başlanılmıştır, otellerden daha uygun ve ev ortamı sağladığı için haliyle talep artmıştır 10 yıla aşkın Turkiye cumhuriyetinde bir çok ilde ve ilçede yapılan bir konaklama sektörü oldu  İstanbul ilçesinde beylikdüzü günlük kiralık daire yasa dışı örgütler ve terör mahsupların barınma yeri olarak konaklama yapan artık ülkemizde yavaş yavaş önlemler alınarak bu tür konaklamar yapılmasın diye yeni yasalar getirilmiştir.

Günlük Kiralık Daire Yasaları kısaca özetlersek;

1 binanın %51  ya satın alacaksınız yada bina sakinlerin %51 bunu kabul edecek Kimlik bildirimi kesinlikle mecburidir  yasa dışı  konaklamaların önüne geçmek için kimliksiz günlük kiralık daire kesinlikle yapılmayacaktır, sebebi ne olursa olsun cezası ağır idare para cezası uygulanacaktır.

Vip  Konaklama  olarak beylikdüzü metrobüs son durakta  günlük kiralık daire hizmeti vermekteyiz  bunun için kesinlikle kimliksiz oda kiralamamız yoktur  teklif bile dahil etmeyiniz. Sizde güven içinde bir konaklama isterseniz 7/24 bize ulaşa bilirsiniz.