Beylikdüzü Günlük Kiralık

Beylikdüzü Günlük Kiralık

Beylikdüzü Günlük Kiralık ve otel konseptinde oluşan konaklama hizmetidir. Daha uygun avantajlarla günlük kiralık daireler bula bilirsiniz. İstanbul’un birçok ilçesinde günlük kiralık daireler vardır ama bunların hepsi güvenilir değildir. Güvenli sitelerde tamamen konaklama yaptıran site ve rezidansları tercih etmeniz lazım. Günlük kiralık daireler genellikle 1+0 ve 1+1 dairelerde oluşmaktadır. Aile uygun dizayn edilip sizi kendi evinizde his ettirecek bir konsepte oluşmaktadır. İş seyahatlerinizde otel ve pansiyon yerine günlük kiralık daireler de daha cazip fiyatlarla kalabilirsiniz.

beylikdüzü günlük kiralık

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Beylikdüzü’de Günlük Kiralık Daire geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. Dairenin metre karesine göre ve kapasitesine göre fiyatalar da değişiklik göstermektedir. Otellerde ve apart otellerde gibi kişi başına fiyat ödemesiniz. Günlük kiralık daireler kendi evinizdeymiş gibi birçok avantajları bulunmaktadır.  Günlük kiralık daireler tutuğunuzda sadece oda için ücret ödersiniz bu da odanın kapasitesine göre bir ücret ödemiş olursunuz. Günlük kiralık daireler de 4 kişilik bir aile için ideal olarak 1+1 mutfaklı daire tutarsanız, yeme içme ihtiyacınız için restoranlar çok para vermeniz gerekmez. Kendinize evinizdeymiş gibi bir mutfağınız olur ve istediğiniz yemeği yapıp yiye bilirsiniz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev 

Beylikdüzü’de Günlük Kiralık Ev konum olarak merkezi bir yerdedir e5 kara yolu güzergâhında olup ulaşım sorunu yoktur. Günlük kiralık daireler Tüyap Fuarı ve Kongre merkezi‘ne komşu olan sitemiz tamamen otel konseptinde oluşan 1+0 stüdyo ve 1+1 dairelerden oluşmaktadır. Günlük kiralık daireler Sitemizde 7/24 güvenlik ve resepsiyonlar bulunmaktadır. Tamamen resmi bir şekilde işleyen sitemiz bütün yasal prosedürlerini yerine getiren bir işletmedir.

Beylikdüzü Günlük Daire

Beylikdüzü günlük daire ülkemizde pek yaygın olmayan ama Avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Günlük kiralık daireler hizmeti artık birçok ülkede hizmet sektörü olarak kullanılmaktadır. Otellerden daha uygun fiyatlarla tutulan günlük kiralık daireler ülkemizde pek yadırgan masada İstanbul’un birçok ilçesinde bulunmaktadır.

Beylikdüzü Günlük Ev

Beylikdüzü Günlük Ev ve günlük kiralık daireler için bizim ile 7/24 iletişime gece bilirsiniz.

Adres: Atatürk mahallesi 555 sokak  Özyurtlar n rezidans  b blok 7 numaralı ofis Vip Konaklama