İstanbul günlük kiralık daire

İstanbul günlük kiralık daire nerde var ve  fiyatları nelerdir

Ülkemizde yeni oluşmuş olan ve yeni yeni  ismini duyduğunuz günlük kiralık daireler hayatımıza girmeye başlamıştır genel olarak düşük bütçeyle tatil ve iş seyahatlerinde çok uyguna tuta bileceğiniz ve ev gibi kulana bileceğiniz dairelerdir, oldukça temiz ve  tamamen otel ve ev konsepti oluşturan  günlük daireler ve günlük evler; oldukça  kullanışlı  bir konaklama tipidir.

İstanbul Hangi İlçelerinde Bulabilirsiniz?

İstanbul da en çok beylikdüzü günlük kiralık daire olarak yaygın şekilde beylikdüzü başta gelmek üzere Ataşehir günlük kiralık daire, Avcılar günlük kiralık daire, şişli günlük kiralık daire, Mecidiyeköy günlük kiralık daire olarak googlede aratırsanız bir çok ilan ve resmi şirketin kuruluşları sitelerinde ve blog sayfalarında numaralarını bula bilirsniz.

İstanabul Günlük Kiralık Daire Tutarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

İstanbul günlük kiralık daire ve ya günlük kiralık ev tutmadan önce ticari bir bina olmasına dikkat edilmesi gerek bir husustur, önemli bir hususta kesinlikle gelen müşterilerin kimliksiz kayıt bildirimlerinin bulunduğu ilçe emniyet amirliğine bildirip bildirmediklerini  sormanızdır. Dairenizi görmeden kesinlikle ödeme talep eden şirketlerden uzak durun ilk önce para talep edip sonra daire verirse size kesinlikle kabul etmeyiniz. İnternetten yalan dola resimlerle müşteri çekip  temiz olmayıp ve resmi bir şekilde çalışmayan merdiven altı vergi kaçakçılığı yapan şahıslardan uzak durmanızı şiddetle tafsiye ederiz.

Siz değerli müşterilerimiz için beylikdüzünde otellerin yarı fiyatından daha uyguna  tuta bileceğiniz beylikdüzü günlük kiralık daire olarak hizmet vermekteyiz , müşterilerimizin istek ve önerileri üzerine yaptığımız dairelerimizde oldukça memnun kalacağınızı düşünüyoruz  bizimle iletişime geçmek için bize 7/24 ulaşa bilirsiniz.