Özyurtlar Konaklama

Özyurtlar Konaklama

Beylikdüzü Özyurtlar konaklama olarak hizmet veren günlük daire tamamen otel konseptinde ve standartlarında hizmet vermektedir.  Beylikdüzü bölgesinde tanına bir yer olarak bilinmektedir. Konum olarak günlük daire e5 yakın ve ulaşım sorunu olmayan bir konumdadır. Tüyap Fuarı ve Kongre Merkezine yapılan fuar katılımcıları tarafında tercih edilen seçkin bir rezidanstır. Özyurtlar konaklama günlük daire ve otel konseptinde dizaynı edilmiş aile uygun şartlarda konaklama prensibine sahiptir.

Özyurtlar Günlük Daire Seçenekleri

Özyurtlar Günlük Konaklama Seçenekleri olarak 3 tip kiralama seçeneği bulunmaktadır.

  1. Gün içinde Konaklama (kısa bir mola )

Gün içinde konaklama seçeneğimiz sabah 10.00 ile gece 00.00 arası yapılan 0-5 saat arası konaklamalar için verilen bir isimdir. Genellikle oteller tam gün fiyatı vermek istemeyen müşteriler için tercih edilmektedir. Tam gün fiyatı vermek istemeyen müşteriler genel olarak şehirler arsı sık sık seyahat eden müşterilerimiz için kısa bir mola ihtiyacını gidermek için bu tip konaklama yapmaktadır.

  1. Gece konaklama

Gece konaklamalarımız akşam 19.00 ve sabah 10.00 arası olarak yapılan tam gün fiyatı vermek istemeyen müşterilerimiz için yapılan bir konaklama hizmettir.

  1. Tam gün (24 saat )

Tam gün konaklamalarımız sabah 10.00 ertesi gün sabah 10.00 arası yapılan konaklama tipi olarak geçer. Genellik ile 1 günden fazla konaklama ihtiyaçları duyan müşterilerimiz için tasfiye edilen  bir konaklama tipidir.

Beylikdüzü Özyurtlar konaklama ve günlük kiralık daire olarak işinin eri denilecek şekilde yapılmaktadır. Günlük daire ve günlük evleri tamamen yasal bir şekilde aileye uygun ve konaklama hizmeti vermekteyiz. Siz değerli misafirlerimiz için her şey düşünülmüştür.

Beylikdüzü günlük kiralık daire ve Beylikdüzü günlük kiralık ev için bizim ile günün 7/24 saatti için iletişime gece bilirsiniz.

Vip Konaklama günlük ev ve günlük konaklama hizmeti.Özyurtlar Günlük Kiralık Daire