05345266990

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire Güncel Fiyatlarımız

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Otellere nazaran daha ekonomik fiyatlı seçenekler sunan Beylikdüzü günlük kiralık daire, iş gezileri ve günlük şehir gezilerinde tercih edilmekte ve bu nedenle rahat ev ortamında konaklamak isteyen kişiler için ideal seçenekler arasında yer almaktadır. Günümüzde birçok kişi tarafından günlük kiralık daire tercih edilmeye başlanmıştır. 

Günlük kiralık daireler; hem kendinizin hemde misafirlerinizin konaklama ihtiyaçlarında, günümüzde yaygın bir şekilde kullanılan ve ilk akla gelen doğal otellerdir. Çoğu gelişmiş ülkelerde yıllardır yaygınlaşmasına rağmen ülkemizde yeni yeni tercih edilmeye başlayan ve yaygınlaşma yolunda olan günlük kiralık ev sistemi; “Beylikdüzü günlük ev”, “Beylikdüzü günlük kiralık daireler” yada “Beylikdüzü Özyurtlar Residence kiralık ev” gibi adlandırmalar ile başta İstanbul Beylikdüzü olmak üzere, birçok semtte arama motorlarında aranmaya başlanmıştır.

 

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev ve Otel Farkları

Beylikdüzü günlük kiralık ev ile otellerin farkları şu şekildedir: Otele gittiğinizde kişi başına ödenen ücret günlük kiralık daire gibi sistemlerde geçerli değildir. Yani ödenecek ücret evin tamamı için olmakla birlikte kaç kişinin evde konaklayacağı kiralanan dairenin kapasitesiyle orantılı bir şekildedir. Kişi sayısı dikkate alınmamaktadır. Ayrıca otellerde oda haricinde ekstra masraflar çıkabilmektedir. 

Özyurtlar Residance’da bulunan evlerimizde “ekstra maliyet” kavramı bulunmamaktadır. Çay, kahve, su ve maden suyu ikramlarımız arasında yer almaktadır. Otellerde dışarıdan getirilecek en ufak gıdayı otel odasına sokmak yasak iken; günlük kiralık evlerimizde eşsiz bir ziyafet sofrasını da hazırlayabileceğiniz donanıma sahip mutfaklı suitlerimiz bulunur. Beylikdüzü lüks kiralık dairelerimizde minibar sınırlaması olmadığı için istediğiniz yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz.

Aynı zamanda günlük olarak kiraladığımız evlerimizde 7/24 wifi kullanabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet alabileceğiniz profesyonel personellerimizle güvenli bir şekilde konaklama imkanı sunmaktayız. Ekonomik fiyatlarımızla 5 yıldızlı otel konforunda, kendi evinizde gibi hissedebilirsiniz.

Acil ve kısa süreli konaklama ihtiyacı olan kişiler konaklama yapacakları süreyi otellerde yüksek maliyetlerle yapmaktansa günlük kiralık daire yada lüks günlük kiralık ev tutmaktadır. Günlük ev kiralamaları ev sahipleri ve kiracılar için avantajlı olması sebebiyle günlük kiralık eve olan talebin artmasına sebep olmaktadır. Artan talep ve yüksek getiri de günlük ev kiralamaların sayısında kısa süre içerisinde büyük artışı da beraberinde getirmiştir. Kiralık evlerin düşük olması sebebiyle oteller günlük kiralık dairelerle rekabet edemeyecek durumdadır. 

Her geçen gün gayrimenkul, daire, ev ve rezidans kiralamanın diğer bir ayağı olan günlük daire kiralama günümüzde popüler hal almış ve bu tür kiralamaların sayısında her geçen gün artış olmuştur. Özellikle de büyük şehirlerimiz ve büyük şehirlerimizin merkezi bölgelerinde fazlasıyla tercih edilmeye başlanmıştır. 

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire Fiyatları Hakında

Beylikdüzü günlük kiralık daire fiyatları için hemen firmamızın iletişim bilgilerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Her daim temiz ve güvenli evlerimizi kiralayarak konforlu bir şekilde konaklayabilirsiniz. 

Suit dairelerimiz (1+1); hafta içi, hafta sonu gece ve gündüz tercih edilebileceği göz önünde bulundurularak fiyatlandırılmış olup, fiyatlarımız 100 TL ile 300 TL arasında değişebilmektedir.

2+1 dairelerimiz ise  hafta içi, hafta sonu gece ve gündüz tercih edilebileceği göz önünde bulundurularak fiyatlandırılmış olup, fiyatlarımız 120 TL ile 350 TL arasında fiyat değişikliği gösterebilmektedir.

Beylikdüzü kiralık oda fiyatları aşağıda belirtilmiştir:

Standart oda fiyatlarımız, (1+0); 80 TL ile 250 TL arasında hafta içi gece gündüz yada hafta sonu gece gündüz tercihlerinize göre değişebilmektedir.

Odalarımızda ve dairelerimizde ücretsiz çay, kahve, maden suyu gibi ikramlıklarımız bulunurken; ücretsiz temizlik servisi, merkezi sistem sıcak su, split klima, 82 ekran LCD TV, Uluslar arası uydu yayınları, buzdolabı, DVD player, kettle ve Wifi sunulan hizmetlerimizden bazılarıdır.

Sınırsız hizmet ve güler yüzlü personellerimiz ile her daim kaliteli hizmet sunarak sizlerin memnuniyetini sağlamaktan gurur duymaktayız. Ekonomik fiyatlar ile size evinizdeki konforu yaşatabilmek için sürekli kendini geliştiren firma olmamız sebebiyle sektörümüzün lideri olmayı başardık. 

Talep ve isteğinize kesinlikle uygun olacağını düşündüğümüz odalarımız ve dairelerimizi kiralamak için istediğiniz tarihi belirterek hemen rezervasyon oluşturabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için lütfen arayınız.

beylikdüzü-günlük-daire-1
beylikdüzü günlük kiralık oda