05345266990

Özyurtlar Günlük Kiralık Daire

Özyurtlar günlük kiralık daire konaklama ihtiyacı duyduğumuzda ilk aklımıza gelen otel ve motellerdir. Özellikle kısa süreli konaklamalarda oteller bütçe olarak bizleri sarsmaktadır. Ülkemizde son yıllarda revaçta olan günlük kiralık evler otellere göre çok daha ekonomiktir. Kiralık evler pek çok gelişmiş ülkelerde yıllardır yaygın bir uygulama olmasına rağmen ülkemizde ise son yıllarda daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Kısa süreli ev kiralama sistemi olan  ekonomik fiyatları ve geniş imkanları ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Özyurtlar günlük daire olarak kiralayabileceğiniz evlerimiz, İstanbul Beylikdüzü‘nün en işlek yerlerinden olan Tüyap ve Kongre Merkezi’nin yakınındadır. Ulaşım olarak rahatlıkla gelebileceğiniz kiralık dairelerimize, metrobüs, minübüs ya da kendi aracınızla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Özyurtlar günlük kiralık Ev

Özyurtlar günlük kiralık daireler ve evlerimizin otellere göre çok fazla avantajları vardır. Bunlardan en önemlisi otellerde kişi başı ücret ödersiniz, ama kiralık evlerde ödediğiniz ücret kiraladığınız evin tamamı içindir. Kaç kişinin o evde kalacağı evin kapasitesi ile orantılıdır. Dolayısıyla  kişi sayısı dikkate alınmaz.  Bir diğer konu ise otellerde sadece odayı kiralarsınız, odanın içinde bulunan buzdolabından herhangi bir içecek tükettiğinizde bu ekstra ücrete tabi tutulur. Ve normal değerinden daha pahalı ücret ödersiniz.

Özyurtlar Günlük Ev

Özyurtlar günlük ev sisteminde ekstra ödeme durumu yoktur. İçmiş olduğunuz kahve, maden suyu, su, çay sizlere ikramımızdır. Otellere dışarıdan hiç bir şekilde gıda ürünü getirmeniz yasak olmasına karşın, kiralık evlerde kusursuz bir sofra hazırlayabileceğiniz tam teşekküllü mutfaklı suitlerimiz mevcuttur. Dairelerimizde minibar sınırlandırılması yoktur. İstediğiniz yiyecek ve içecekleri dışarıdan getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra günlük kiralık dairelerimizde 7/24 ücretsiz internet kullanabilir, 7/24 sizlere hizmet veren deneyimli personellerimiz ile güvenli bir şekilde konaklama imkanı sağlarsınız.

Günlük ev kiralama son yıllarda ev, daire, konut, residence, gayrimenkul kiralama modelinin değişik bir ayağıdır. Oldukça popüler hale gelen kiralık evlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Özellikle büyükşehirlerimizde, büyükşehirlerin merkezi bölgelerinde ve tatil beldelerinde yaygın hale gelen günlük daire ve ev kiralama, normal daire kiralamaya göre hem az prosedür içermesi hemde daha fazla gelir getirmesi açısından ev sahipleri tarafından daha avantajlı gelmektedir. Kısa süreli konaklama yapmak isteyen kiracılar bir otelde yüksek maliyetle kalmaktansa,  günlük kiralık bir daire ya da lüks bir kiralık ev tutup konaklamayı düşük maliyete getirebilmektedirler. Günlük kiralamanın hem kiracılar hem de ev sahipleri için avantajlı olması bu sisteme daha fazla talebin artmasına sebep olmaktadır. Talebin artması ve yüksek getiri getirmesi günlük kiralamanın sayısında kısa zamanda büyük bir artışı beraberinde getirmiştir. Kısa süreli konaklama yapacak kişilerin fiyat açısından otelleri değilde günlük kiralık konutları tercih eder olması da otelcilik sektörünü olumsuz etkilemektedir.

Günlük ev ya da daire kiralamanın avantajları ne derseniz, yatırımcı tarafından 1+0 ve 1+1 ev, daire, residence tipinin satışını kolaylaştırmıştır. Günlük kazanç imkanı yaratmış ve kazanılan gelir mal sahibinin aylık olarak elde edeceği kira bedelinden daha yüksek olması bu durumu cazip hale getirmiştir. Tatil, okul , ya da iş amacıyla gelen kişilerin büyükşehir veya büyükşehir merkezine yakın yerde kısa ya da uzun konaklama masrafları otellere göre daha ekonomik fatura ile karşılaşmaları imkanı yaratmıştır.

Özyurtlar N Residence

Özyurtlar N Residence  İstanbul’un en yeni cazibe merkezi olan Beylikdüzü’ndedir.. Beylikdüzü günlük kiralık ev projelerinden yeni ve prestijli olanlarındandır. Tüyap Fuarı Özyurtlar Residence İstanbul ’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden biri olmayı başarmıştır. Beylikdüzü’nde yer alan residence 23.108m² toplam inşaat alanına sahiptir ve site sakinlerine en elit yaşam standartlarını sunmaktadır.

Özyurtlar günlük kiralık daire fiyatları bütçenize çok uygundur.  Dairelerimiz otel konforunda, kendi evinizde ki gibi rahat edebileceğiniz ortamlara sahiptir.

Suit dairelerimiz 1+1 100 TL ile 300 TL arasında değişebilmektedir. 2+1 dairelerimiz ise 120 TL ile 350 TL fiyat aralığındadır.

Özyurtlar günlük kiralık oda fiyatları 

Standart odalarımız  1+0 80 TL ile 250 TL arasındadır. 

Daire ve odalarımızda 82 ekran LCD TV, wifi, buzdolabı, split klima, merkezi sistem sıcak su, ücretsiz temizlik servisi, uluslararası uydu yayınlarının yanı sıra ücretsiz çay, kahve su ve maden suyu ikramlarımız arasındadır. 

Sizde iş ya da turizm maksatlı konaklama ihtiyacı duyarsanız hesaplı ve temiz bir konaklama için özyurtlar kiralık daireleri tercih edebilirsiniz.

özyurtlar günlük kiralık daire