05345266990

VİP KONAKLAMA

Vip Konaklama 2015 yılından beri Beylikdüzü Özyurtlar N Residence seçkin bir konaklama firmasıdır. Tüyap fuarı ve kongre merkezi katılımcı firmalara konaklama hizmeti sunmaktayız. Siz değerli misafirlerimiz için ev ve otel konseptini bir araya getirerek günlük kiralama hizmetinde bir adım öteye taşıdık. Yıların bize verdiği tecrübeye dayanarak temiz ve hijyenik  konaklama hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Vip Konaklama Beylikdüzü

Vip konaklama Beylikdüzü bünyesinde 70 daire bulunan büyük bir firmadır. Konum olarak sadece Beylikdüzü bölgesinde hizmet vermekteyiz. Daire seçenekleri sizin isteğinize göre ve kalacak kişi göre belirtilmekteyiz.  Vip konaklama da kaldığınız sürece kimlik bildirimleriniz ilçe emniyet amirliğine gönderilmektedir. Güvenliğiniz için gereken tüm tedbirler alınarak konaklama yapmanıza sağlatılmaktadır.

Daire Tipleri

Konaklama yapmadan önce kişi sayısına göre birçok daire seçeneklerimiz bulunmaktadır.

1+0 stüdyo daire; 2 kişilik konaklama imkanı sunan standart günlük dairemiz.

1+1 suit daire; 4 kişilik arkadaş gurupları ve ya aileler için uygun konaklama için ideal bir dairedir.

2+1 geniş büyük daire; 6 kişilik kalabalık aileler ve işçi gurupları için en uygun fiyat seçenekleri ile konaklama yapa bileceğiniz bir dairemizdir.

1+0 jakuzili daire;  2 kişilik konaklama hizmeti için ideal ve jakuzili bir dairemizdir.

1+1 jakuzili süit daire; 4 kişinin rahat bir şekilde konaklama imkânı ile süit jakuzili dairemizdir.

Beylikdüzü Günlük kiralık daire

İş seyahatlerinizde ve İstanbul tatilleriniz için Konaklama ihtiyacınız için en ideal Beylikdüzü günlük kiralık daire ile size en uygun fiyat seçenekleri ile sizin ileyiz.  Daha önce kaldığınız otel ve pansiyonları size unutturacak bir konaklama sektörü ile tanışma vaktiniz geldi. Beylikdüzü seçkin firmaları arasında verdiğimiz hizmet ile size ve misafirleriniz artık bizim ile Güvendedir. Günlük kiralık daire bir adım öteye taşıyarak artık otel ve hotellere fazla para vermenize gerek kalmadan konaklama ihtiyacınızı karşılaya bilirsiniz.

Adres: Beylikdüzü Gökevler mahallesi  555 sokak  Özyurtlar N residence  B blok 7 Numaralı ofis

İletişim: 05345266990